AGENTURA NOVÉ GENERACE

Náš příběh?
Dokážeme prodat váš příběh

Your Hero

Marketingová agentura Your Hero

Příběh hrdinů

Příběh naší agentury se začal nepřímo psát v roce 2009. Tehdy se začala formovat filosofie a způsob práce, který jsme později vtiskli naší agentuře Your Hero. Michal s Klárou, zakladatelé agentury, v té době budovali své první úspěšné značky propojené především s hudebním průmyslem. Michal později několik let vedl jedenáctičlenný marketingový tým jedné z největších eventových agentur v ČR. Spravovali jsme kampaně generující tržby vyšších desítek milionů korun, uváděli vlastní výrobky na trh, práce nás naplňovala a bavila. Pořád ale chyběl poslední střípek do mozaiky.

V roce 2019 už jsme přesně věděli, že tím střípkem je potřeba širší působnosti na růstu značek našich klientů v různých odvětvích businessu. Naše online marketingová agentura dostala své jméno v roce 2020. Your Hero stojí na pevných základech mnohaletých zkušeností s marketingem a budováním značek. Náš tým se postupně rozrůstá o zkušené specialisty a již teď naše agentura pokrývá kompletní šíři online marketingových služeb. Jsme připraveni být vašimi hrdiny.

Marketingová agentura Your Hero
0 let
zkušeností s online marketingem
0 let
provozu vlastních e-shopů
0%
šíře online služeb
0 dní
průměrná doba dodání webu na míru
50 dní
zpoždění projektů za rok 2020
Náš příběh - plastické logo naší značky

Tým Your Hero

„Náš příběh?
Dokážeme prodat váš příběh.“

Představte si náš tým jako zdravý a mladý organismus. Mozkové hemisféry specialistů Your Hero jsou pevně propojené jako ocelová lana mostní konstrukce. Každodenní týmová kreativita nahrazuje krev, která dopravuje živiny do jednotlivých orgánů agentury. Je nás tak akorát, aby pravá ruka našeho PPCčkaře věděla, co dělá levá ruka webového analytika.

Duší Your Hero je vytrvalé odhodlání plnit cíle klientů. A naše srdce hoří láskou k online marketingu.

Náš příběh - plastické logo naší značky
Náš příběh - náš ateliér detail
Náš příběh - náš ateliér detail

Ateliér Base Camp

Náš ateliér a základna kreativní tvorby

Máme svůj ateliér – Base Camp. Známé prostředí, vlastní technika, osvědčené postupy. Pro každou kreativní explozi je potřeba kvalitního zázemí. A múza nelíbá na vyžádání. Proto máme vše připravené v našem ateliéru a můžeme se kdykoli vrhnout do tvorby perfektního obsahu pro vás.

Michal Karmazin - Your Hero

Michal

„Nestačí jen se zúčastnit, musíte zvítězit.“

Michal dlouhá léta vedl marketingový tým jedné z nejvýznamnějších eventových agentur v ČR. Její pilotní hudební festival se i díky Michalově strategii stal největším hudebním žánrovým festivalem na světě.

10 let provozoval dvě vlastní značky oblečení. Patřil mezi největší výrobce a prodejce merchandise zboží na české hudební scéně. V Your Hero má kromě vedení firmy na starosti online marketingové strategie našich zákazníků.

Michal Karmazin - Your Hero
Klára Karmazinová - Your Hero
Klára Karmazinová - Your Hero

Klára

„Silný je ten, kdo zná svá slabá místa.“

Klára naplno rozvinula své schopnosti při řízení dvou eshopů s merchandise zbožím. Přibrala do svého portfolia také aktivaci značek na více než 70 eventech. Její point of sales na akcích generovaly rekordní tržby napříč festivalovým trhem.

Naučila se sestavovat, koordinovat a školit velké týmy lidí. V Your Hero je jejím posláním, kromě řízení firmy, ještě vedení lidí. Specializuje se na obsah komunikačních kanálů našich zákazníků. 

ŽIVOT V YOUR HERO

Jak to u nás vypadá

Your Hero - grafický prvek
Your Hero - grafický prvek

Kdo bude hrdinou byznysu zítřka?
Možná vy a vaše společnost.

KLÁRA
CO-OWNER
YOUR HERO

Klára z Your Hero

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA SLUŽEB

Kdo bude hrdinou byznysu zítřka?
Možná vy a vaše společnost.

Klára z Your Hero