Načítám…
Načítám…

Web pro vítěze MasterChef Česko

Soutěž MasterChef Česko zaznamenala rekordní sledovanost. A Roman Staša, vítěz soutěže MasterChef Česko, potřeboval web. Den jeho vítězství v soutěži byl také dnem spuštění jeho nového webu. V měřících systémech jsme zaznamenali návštěvnost webu za první 3 hodiny provozu přes 10 000 návštěvníků. V ten den vše dopadlo tak, jak mělo. Roman se stal novým MasterChefem, nový web od nás nápor ustál a v současné době přes něj úspěšně prodává svůj projekt privátního vaření.

Moderní web pro cestovní agenturu

Agentura Eastern Europe Tours s mezinárodním týmem a působením přes 20 let na trhu potřebovala nový, moderní web. Pro klienta jsme vytvořili rozsáhlý dvoujazyčný web prezentující působení agentury ve 12 evropských zemích. Námi navržený webdesign plně uspokojil požadavky a celková následná realizace pro nás byla velkou radostí.

Nová vizuální online prezentace formulového týmu

Zástupci formulového týmu Effective Racing nás oslovili ohledně tvorby nového webu jejich závodního týmu. Cílem byla modernizace vizuální prezentace značky, tvorba webu s custom designem, optimalizace textace a CTA a to vše cílené na fanoušky a potenciální partnery.

Kampaně a další služby pro výrobce 3D filamentů

Pro českého výrobce 3D filamentů (struny do 3D tiskáren) Print With Smile jsme vytvořili nový web s cílem prezentace produktů pro B2B partnery. Z dodaných produktových listů jsme utvořili ucelený obsah včetně textace webu. Postupně jsme klientovi nafotili i nové produktové fotografie pro e-shop a postarali se o online reklamu.

Ukázka tvUkázka tvorby web z naší realizaceorby web z naší realizace

Poradenství a nový web pro auditory A.A.T.

Auditorská společnost A.A.T. spol. s r.o. zapsaná v Komoře auditorů České republiky od roku 1995 nás požádala o redesign své webové prezentace. Spolupráce se nakonec rozšířila v tvorbu kompletního webu v novém designu, poradenství, focení business portrétů a drobných copywriting prací.

Copywriting pro Geberit „Innovation Days“

Švýcarská nadnárodní skupina Geberit, která je lídrem v oblasti sanitárních technologií a produktů nás v rámci dlouhodobé spolupráce oslovila ohledně přípravy voiceoverů online summitu Geberit Innovation Days, věnovaného inovacím a produktům. Velmi obsáhlou textaci přednášeného textu jsme rodilým mluvčím přeložili z angličtiny a naši copywriteři se pustili do práce. Výslednou, více než 60 stránkovou odbornou textaci jsme předali hotovou za 7 dní a dle zadání klienta.

Geberit

Rozsáhlý web dodavatele kávy

Akciová společnost COFFEE EXPERTS CZE A. S. s více než 25 letou historií potřebovala moderní webovou prezentaci svých služeb. Jednalo se o rozsáhlý web na míru, s více než 40 podstránkami, prezentující různé druhy kvalitních káv a profesionálních kávovarů.

reference Your Hero
reference Your Hero

DODANÉ SLUŽBY:

9 let online prodeje merchandise

Pro jednu z největších eventových agentur v ČR jsme dodávali komplexní balík služeb s cílem prodeje merchandise hudebních festivalů: Let It Roll, Imagination Festival, Hip Hop Jam, Real Beat, Reggae Meeting a další. Výsledky dlouholeté spolupráce se dají shrnout do konstatování každoročních nárůstů tržeb, výrobu a prodej kolekcí oblečení a doplňků k více než 70 eventům, reklamní kampaně a dodávání zboží do celého světa, desítky tisíc prodaných produktů přes e-shop a na eventech.

reference Your Hero

Nastartování prodeje výrobce nábytku z masivu

Výrobce kvalitních postelí z masivu, vytvořených z voňavého dřeva a původem z beskydských lesů, potřeboval pomoci s nastartování prodeje nábytku online. Vytvořili jsme e-shop na míru potřebám prodeje postelí, kdy je nutné mít možnost vybrat si z mnoha kritérií při nákupu (velikost postele, dekor, speciální úpravy atd.). Jelikož zpočátku šlo o samotný vstup na trh online, klientovi jsme poskytli potřebné marketingové poradenství a společně nastavili vhodnou strategii vzhledem k rozpočtu a aktuálním potřebám.

Nový web pro fitcentrum

Web pro zdravotně kondiční centrum Effko znamenal potřebu realizovat spoustu detailů. Přehledný seznam pořádaných eventů, propojený s kalendářem a lektory, logicky vyřešený ceník služeb a sladěné grafické řešení webu. Dále možnost poptávky voucherů pomocí formulářů u jednotlivých eventů a další funkce.

Ukázka tvorby web z naší realizace

Web pro hudební event Darkshire

Darkshire je experimentální hudební drum & bassový projekt a festival se silným důrazem nejen na audio, ale také vizuální zážitek. O tom, že nás čeká tvorba „dark-mode“ webu, jsme nepochybovali. Současně se při tvorbě webových stránek nabízelo využít několik současných trendů v onlinu – především dynamických grafických efektů na webu.

Vizuální identita a web pro BOZP společnost

Zástupci Sybenam, věnující se systémům bezpečnosti na míru, nás oslovili s potřebou tvorby kompletní vizuální identity a webové prezentace.

6 let růstu značky Let It Roll v největší brand svého žánru

Během několika let se pod vedením Michala od nás z Your Hero a jeho marketingovému týmu festivalu Let It Roll podařilo vytvořit celosvětový fenomén ve svém žánru. Michalův marketingový tým v letech 2013 – 2019 spravoval rozpočet v řádech miliónů korun a každoročně přinášel tržby v řádech vyšších desítek miliónů korun. Z lokální značky se celoroční komunikací podařilo postupně vytvořit obří brand, za který můžou hovořit cenné výsledky: návštěvnost eventu 25000+ návštěvníků denně, pravidelná umístění na 1. příčce v britských anketách DNB Festival roku, návštěvnost ze 45+ zemí světa.

Let It Roll
Let It Roll
Escape Wear

DODANÉ SLUŽBY:

8 let správy PPC kampaní v segmentu livestyle oblečení

Pro značky Escape Wear a DNB Store, úzce spojené s působením na hudební scéně, jsme v letech 2011 – 2019 generovali majoritní podíl tržeb v e-shopech pomocí výkonnostních PPC kampaní. Díky postupné práci na optimalizaci strategie a investice do reklamy jsme se ve vysoce konkurenčním prostředí usadili na průměrné hodnotě pod 9% PNO (podíl nákladů na obratu) v posledních třech letech.

Escape Wear

DODANÉ SLUŽBY:

Copywriting tří webů právních služeb

Advokát Pavol Mlej, který působí v advokacii o roku 2007, naší agenturu poptal ohledně pomoci s texty. Příjemná spolupráce vyústila v doručení našich copywriting služeb na celkem 3 weby, zaměřené na různé služby v oblasti právního poradenství:
www.mlej.legal
www.startuplawyer.cz
www.firemnipravnik.online

Your Hero - grafický prvek

Řekli o nás

Firma Your Hero. Banda neuvěřitelně schopných lidí. Jsou fakt úžasní. 🙂

Roman Staša, vítěz MasterChef Česko

Skvělé služby, výborné ceny a velmi milí lidé. Skutečně můžu doporučit.

Pavol Mlej, advokát

Super agentura s naprosto profesionálním přístupem, skvěle připravený web mi byl dodán během 5 pracovních dní. Určitě doporučuji!

Tomáš Nezval, CEO eventové agentury

Velmi osobní přístup. Komunikace na nejvyšší úrovni. Vše moc kvalitně a rychle. Vřele doporučuji.

Kristýna Botnar, Architect 3D designer

Mohu jen doporučit spolupráci s těmito odborníky. Zkrátka profesionálové, na které je štěstí narazit. 👍

Jakub Zvelebil, DreamFit fitness management, Zemidluh owner

Top služby, skvělá komunikace, doporučuji!

David Hodák, Online e-shopy Groowax, LXR Records
Marketingová agentura Your Hero

Od malých firem až po velké akciovky

Host do domu, kafe do ruky. Klienty vítáme s otevřenou náručí. Naše služby využívá široké spektrum subjektů od malých a středních firem až po velké akciové společnosti. Na co se u nás můžete spolehnout?

  • Žádné čekání. Začneme pracovat hned.
  • Jsme rychlí a plníme stanovené termíny. Přesně.
  • Máme široký záběr služeb a 8 let zkušeností.
  • Přizpůsobíme se vašemu podnikání.
  • Jsme kreativní a klademe důraz na výkon.
Marketingová agentura Your Hero
0 let
zkušeností s online marketingem
0 let
provozu vlastních e-shopů
0%
šíře online služeb
0 dní
průměrná doba dodání webu na míru
50 dní
zpoždění projektů za rok 2020

Naše reference

VÝBĚR ZNAČEK, PRO KTERÉ NÁM BYLO CTÍ PRACOVAT A TVOŘIT:

Nezávazně se podíváme, co pro vás můžeme udělat.

MICHAL
CO-OWNER
YOUR HERO

Michal z Your Hero

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA SLUŽEB

Nezávazně se podíváme, co pro vás můžeme udělat.

Michal z Your Hero