Načítám…
Načítám…

WEB PRO VÍTĚZE MASTERCHEF ČESKO

Soutěž MasterChef Česko zaznamenala rekordní sledovanost. A Roman Staša, vítěz soutěže MasterChef Česko, potřeboval web.

Den jeho vítězství v soutěži byl také dnem spuštění jeho nového webu. V měřících systémech jsme zaznamenali návštěvnost webu za první 3 hodiny provozu přes 10 000 návštěvníků. V ten den vše dopadlo tak, jak mělo. Roman se stal novým MasterChefem, nový web od nás nápor ustál a v současné době přes něj úspěšně prodává svůj projekt privátního vaření.

SLUŽBY PRO VÝROBCE 3D FILAMENTŮ

Pro českého výrobce 3D filamentů (struny do 3D tiskáren) Print With Smile jsme vytvořili nový web s cílem prezentace produktů pro B2B partnery. Z dodaných produktových listů jsme utvořili ucelený obsah včetně textace webu. Postupně jsme klientovi nafotili i nové produktové fotografie pro e-shop a postarali se o online reklamu.

Ukázka tvUkázka tvorby web z naší realizaceorby web z naší realizace

ROZSÁHLÝ WEB DODAVATELE KÁVY

Akciová společnost COFFEE EXPERTS CZE A. S. s více než 25 letou historií potřebovala moderní webovou prezentaci svých služeb. Jednalo se o rozsáhlý web na míru, s více než 40 podstránkami, prezentující různé druhy kvalitních káv a profesionálních kávovarů.

Termín dodání hotového webu byl “smrtící”. Klient potřeboval využít očekáváného zvýšení provozu na webu, jelikož se za 7 dní chystalo odvysílání reportáže v TV o této společnosti. Vzali jsme to jako výzvu. Povolali jsme všechny naše kapacity a podařilo se. Dodali jsme web v rekordním čase a včas. Spokojený klient nás následně poptal ohledně dalších služeb a spolupráce pokračuje nadále.

DODANÉ SLUŽBY:

9 LET KOMPLETNÍHO ŘEŠENÍ ONLINE PRODEJE MERCHANDISE

Pro jednu z největších eventových agentur v ČR jsme dodávali komplexní balík služeb s cílem prodeje merchandise hudebních festivalů: Let It Roll, Imagination Festival, Hip Hop Jam, Real Beat, Reggae Meeting a další.

Výsledky dlouholeté spolupráce se dají shrnout do konstatování každoročních nárůstů tržeb, výrobu a prodej kolekcí oblečení a doplňků k více než 70 eventům, reklamní kampaně a dodávání zboží do celého světa, desítky tisíc prodaných produktů přes e-shop a na eventech.

NASTARTOVÁNÍ PRODEJE POSTELÍ Z MASIVU

Výrobce kvalitních postelí z masivu, vytvořených z voňavého dřeva a původem z beskydských lesů, potřeboval pomoci s nastartování prodeje nábytku online. Vytvořili jsme e-shop na míru potřebám prodeje postelí, kdy je nutné mít možnost vybrat si z mnoha kritérií při nákupu (velikost postele, dekor, speciální úpravy atd.). Jelikož zpočátku šlo o samotný vstup na trh online, klientovi jsme poskytli potřebné marketingové poradenství a společně nastavili vhodnou strategii vzhledem k rozpočtu a aktuálním potřebám.

NOVÝ WEB PRO FITCENTRUM

Web pro zdravotně kondiční centrum Effko znamenal potřebu realizovat spoustu detailů. Přehledný seznam pořádaných eventů, propojený s kalendářem a lektory, logicky vyřešený ceník služeb a sladěné grafické řešení webu. Dále možnost poptávky voucherů pomocí formulářů u jednotlivých eventů a další funkce.

Ukázka tvorby web z naší realizace

COPYWRITING TŘÍ WEBŮ PRÁVNÍCH SLUŽEB

Advokát Pavol Mlej, který působí v advokacii o roku 2007, naší agenturu poptal ohledně pomoci s texty. Příjemná spolupráce vyústila v doručení našich copywriting služeb na celkem 3 weby, zaměřené na různé služby v oblasti právního poradenství:
www.mlej.legal
startuplawyer.cz
www.firemnipravnik.online

ŘEKLI O NÁS

Vybíráme z referencí:

Roman Staša

vítěz MasterChef Česko

Firma Your Hero. Banda neuvěřitelně schopných lidí. Jsou fakt úžasní 🙂

Pavol Mlej

advokát

Skvělé služby, výborné ceny a velmi milí lidé. Skutečně můžu doporučit.

Jakub Zvelebil

majitel bezobalového obchodu

Mohu jen doporučit spolupráci s těmito odborníky. Zkrátka profesionálové, na které je štěstí narazit. 👍

Tomáš Nezval

majitel eventové agentury

Super agentura s naprosto profesionálním přístupem, skvěle připravený web mi byl dodán během 5 pracovních dní. Určitě doporučuji!

Marketingová agentura Your Hero

OD MALÝCH PODNIKATELŮ AŽ PO VELKÉ AKCIOVKY

Host do domu, kafe do ruky. Klienty vítáme s otevřenou náručí. Naše služby využívá široké spektrum subjektů, od malých podnikatelů, až po velké akciové společnosti. Na co se u nás můžete spolehnout?

  • Žádné čekání. Začneme pracovat hned.

  • Jsme rychlí a plníme stanovené termíny. Přesně.

  • Máme široký záběr služeb a 8 let zkušeností.

  • Přizpůsobíme se vašemu podnikání.

  • Jsme kreativní a klademe důraz na výkon.

Marketingová agentura Your Hero
0 let
zkušeností s online marketingem
0 let
provozu vlastních e-shopů
0
uživatelů oslovených týdně
0 dní
průměrná doba dodání webu na míru
50 dní
zpoždění odevzdání projektů za rok 2020

REFERENCE

VÝBĚR ZNAČEK, PRO KTERÉ NÁM BYLO CTÍ PRACOVAT A TVOŘIT:

PRVNÍ KROK VAŠÍ NOVÉ STRATEGIE:
NAPIŠTE NÁM

Nezávazně se podíváme, co pro vás můžeme udělat.