Načítám…
Načítám…

Web pro vítěze MasterChef Česko

Soutěž MasterChef Česko zaznamenala rekordní sledovanost. A Roman Staša, vítěz soutěže MasterChef Česko, potřeboval web. Den jeho vítězství v soutěži byl také dnem spuštění jeho nového webu. V měřících systémech jsme zaznamenali návštěvnost webu za první 3 hodiny provozu přes 10 000 návštěvníků. V ten den vše dopadlo tak, jak mělo. Roman se stal novým MasterChefem, nový web od nás nápor ustál a v současné době přes něj úspěšně prodává svůj projekt privátního vaření.

Kampaně a další služby pro výrobce 3D filamentů

Pro českého výrobce 3D filamentů (struny do 3D tiskáren) Print With Smile jsme vytvořili nový web s cílem prezentace produktů pro B2B partnery. Z dodaných produktových listů jsme utvořili ucelený obsah včetně textace webu. Postupně jsme klientovi nafotili i nové produktové fotografie pro e-shop a postarali se o online reklamu.

Ukázka tvUkázka tvorby web z naší realizaceorby web z naší realizace

Nová vizuální online prezentace formulového týmu

Zástupci formulového týmu Effective Racing nás oslovili ohledně tvorby nového webu jejich závodního týmu. Cílem byla modernizace vizuální prezentace značky, tvorba webu s custom designem, optimalizace textace a CTA a to vše cílené na fanoušky a potenciální partnery.

Copywriting pro Geberit “Innovation Days”

Švýcarská nadnárodní skupina Geberit, která je lídrem v oblasti sanitárních technologií a produktů nás v rámci dlouhodobé spolupráce oslovila ohledně přípravy voiceoverů online summitu Geberit Innovation Days, věnovaného inovacím a produktům. Velmi obsáhlou textaci přednášeného textu jsme rodilým mluvčím přeložili z angličtiny a naši copywriteři se pustili do práce. Výslednou, více než 60 stránkovou odbornou textaci jsme předali hotovou za 7 dní a dle zadání klienta.

Geberit

Rozsáhlý web dodavatele kávy

Akciová společnost COFFEE EXPERTS CZE A. S. s více než 25 letou historií potřebovala moderní webovou prezentaci svých služeb. Jednalo se o rozsáhlý web na míru, s více než 40 podstránkami, prezentující různé druhy kvalitních káv a profesionálních kávovarů.

reference Your Hero
reference Your Hero

DODANÉ SLUŽBY:

9 let online prodeje merchandise

Pro jednu z největších eventových agentur v ČR jsme dodávali komplexní balík služeb s cílem prodeje merchandise hudebních festivalů: Let It Roll, Imagination Festival, Hip Hop Jam, Real Beat, Reggae Meeting a další. Výsledky dlouholeté spolupráce se dají shrnout do konstatování každoročních nárůstů tržeb, výrobu a prodej kolekcí oblečení a doplňků k více než 70 eventům, reklamní kampaně a dodávání zboží do celého světa, desítky tisíc prodaných produktů přes e-shop a na eventech.

reference Your Hero

Nastartování prodeje postelí z masivu

Výrobce kvalitních postelí z masivu, vytvořených z voňavého dřeva a původem z beskydských lesů, potřeboval pomoci s nastartování prodeje nábytku online. Vytvořili jsme e-shop na míru potřebám prodeje postelí, kdy je nutné mít možnost vybrat si z mnoha kritérií při nákupu (velikost postele, dekor, speciální úpravy atd.). Jelikož zpočátku šlo o samotný vstup na trh online, klientovi jsme poskytli potřebné marketingové poradenství a společně nastavili vhodnou strategii vzhledem k rozpočtu a aktuálním potřebám.

Nový web pro fitcentrum

Web pro zdravotně kondiční centrum Effko znamenal potřebu realizovat spoustu detailů. Přehledný seznam pořádaných eventů, propojený s kalendářem a lektory, logicky vyřešený ceník služeb a sladěné grafické řešení webu. Dále možnost poptávky voucherů pomocí formulářů u jednotlivých eventů a další funkce.

Ukázka tvorby web z naší realizace

6 let růstu značky Let It Roll v největší brand svého žánru

Během několika let se pod vedením Michala od nás z Your Hero a jeho marketingovému týmu festivalu Let It Roll podařilo vytvořit celosvětový fenomén ve svém žánru. Michalův marketingový tým v letech 2013 – 2019 spravoval rozpočet v řádech miliónů korun a každoročně přinášel tržby v řádech vyšších desítek miliónů korun. Z lokální značky se celoroční komunikací podařilo postupně vytvořit obří brand, za který můžou hovořit cenné výsledky: návštěvnost eventu 25000+ návštěvníků denně, pravidelná umístění na 1. příčce v britských anketách DNB Festival roku, návštěvnost ze 45+ zemí světa.

Let It Roll
Let It Roll
Escape Wear

DODANÉ SLUŽBY:

8 let správy PPC kampaní v segmentu livestyle oblečení

Pro značky Escape Wear a DNB Store, úzce spojené s působením na hudební scéně, jsme v letech 2011 – 2019 generovali majoritní podíl tržeb v e-shopech pomocí výkonnostních PPC kampaní. Díky postupné práci na optimalizaci strategie a investice do reklamy jsme se ve vysoce konkurenčním prostředí usadili na průměrné hodnotě pod 9% PNO (podíl nákladů na obratu) v posledních třech letech.

Escape Wear

DODANÉ SLUŽBY:

Copywriting tří webů právních služeb

Advokát Pavol Mlej, který působí v advokacii o roku 2007, naší agenturu poptal ohledně pomoci s texty. Příjemná spolupráce vyústila v doručení našich copywriting služeb na celkem 3 weby, zaměřené na různé služby v oblasti právního poradenství:
www.mlej.legal
www.startuplawyer.cz
www.firemnipravnik.online

Your Hero - grafický prvek

Řekli o nás

Firma Your Hero. Banda neuvěřitelně schopných lidí. Jsou fakt úžasní. 🙂

Roman Staša, vítěz MasterChef Česko

Skvělé služby, výborné ceny a velmi milí lidé. Skutečně můžu doporučit.

Pavol Mlej, advokát

Super agentura s naprosto profesionálním přístupem, skvěle připravený web mi byl dodán během 5 pracovních dní. Určitě doporučuji!

Tomáš Nezval, CEO eventové agentury

Velmi osobní přístup. Komunikace na nejvyšší úrovni. Vše moc kvalitně a rychle. Vřele doporučuji.

Kristýna Botnar, Architect 3D designer

Mohu jen doporučit spolupráci s těmito odborníky. Zkrátka profesionálové, na které je štěstí narazit. 👍

Jakub Zvelebil, DreamFit fitness management, Zemidluh owner

Top služby, skvělá komunikace, doporučuji!

David Hodák, Online e-shopy Groowax, LXR Records
Marketingová agentura Your Hero

Od malých firem až po velké akciovky

Host do domu, kafe do ruky. Klienty vítáme s otevřenou náručí. Naše služby využívá široké spektrum subjektů od malých a středních firem až po velké akciové společnosti. Na co se u nás můžete spolehnout?

  • Žádné čekání. Začneme pracovat hned.
  • Jsme rychlí a plníme stanovené termíny. Přesně.
  • Máme široký záběr služeb a 8 let zkušeností.
  • Přizpůsobíme se vašemu podnikání.
  • Jsme kreativní a klademe důraz na výkon.
Marketingová agentura Your Hero
0 let
zkušeností s online marketingem
0 let
provozu vlastních e-shopů
0%
šíře online služeb
0 dní
průměrná doba dodání webu na míru
50 dní
zpoždění projektů za rok 2020

Naše reference

VÝBĚR ZNAČEK, PRO KTERÉ NÁM BYLO CTÍ PRACOVAT A TVOŘIT:

Nezávazně se podíváme, co pro vás můžeme udělat.

KLÁRA CO-OWNER YOUR HERO

Klára z Your Hero

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA SLUŽEB

Děkujeme za poptávku. Zpráva byla úspěšně odeslána.
Během odesílání zprávy nastala chyba. Prosím, kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky.

Nezávazně se podíváme, co pro vás můžeme udělat.

Klára z Your Hero